Jak se na determinační kurz Fytobentos 2007 dostanete?

Místo konání: Hynčice pod Sušinou, okres Šumperk

Termín: 25.-27.4. 2007

Spolujízda: Vaše emailová adresa uvedená v přihlášce bude přidána do mailing-listu algokurzy@hitbox.cz, jehož prostřednictvím budete mít možnost se na spolujízdě domluvit.

 

Auto

Trasa od Prahy (od Ústí nad Labem, Karlových Varů či Plzně)

Dálnice D11 na Hradec Králové, v Hradci se na okruhu držte směru na Ostravu a jeďte stále po silnici č. 11 přes Vamberk, Žamberk, Jablonné nad Orlicí a Červenou Vodu až do obce Olšany, kde uhnete doleva na Hanušovice. Z Hanušovic se dáte na Králíky, ale hned za obcí uhnete doprava na Staré Město. Tam ale nedojedete, protože po asi šesti kilometrech uhnete doleva na Hynčice pod Sušinou. V Hynčicích se kurz koná v penzionu Spartak, který najdete asi 100m za žlutým kostelem na levé straně silnice.

 

Ještě jedna varianta: Za Žamberkem doleva na silnicici č.312 přes vodní nádrž Pastviny, Mladkov, Lichkov, Králíky, kde uhnete doleva na Červený potok, a stále po silnici 312 jedete až do skoro do Hanušovic, za obcí Vlaské před Hanušovicemi je odbočka doleva na Staré Město. Dál je to stejné.

 

Trasa od Brna

Dálnice D1 a R43 do Olomouce, odtud po R35 směr Hradec Králové až do Mohelnice. Na konci čtyřproudovky neuhnout na Hradec Králové, ale držet se směru na Šumperk a jet po silnici č.44 až do Zábřehu. Za Zábřehem uhnete doleva a po 200m na křižovatce tvaru "T" hned zase doprava na Rovensko, pak přes Postřelmůvek a Vyšehoří, za ním doleva na hlavní silnici č. 11 směr Hradec Králové a po pár kilometrech v obci Olšany doprava na Hanušovice po silnici č. 369. Z Hanušovic se dáte na Králíky, ale hned za obcí uhnete doprava na Staré Město. Tam ale nedojedete, protože po asi šesti kilometrech uhnete doleva na Hynčice pod Sušinou. V Hynčicích se kurz koná v penzionu Spartak, který najdete asi 100m za žlutým kostelem na levé straně silnice.

 

Ještě dvě varianty: Z Brna po silnici 43 do Svitav a odtud buď po silnici č. 35 směr Olomouc přes Moravskou Třebovou do Mohelnici a tam doleva směr Šumperk a dále viz výše, anebo ze Svitav po silnici č. 43 na Lanškroun, Horní Heřmanice, Štíty a v Obci Bukovice doprava na hlavní silnici č.11 tentokrát směr Ostrava (Šumperk) a po pár kilometrech v obci Olšany pro změnu doleva (přijedete z druhé strany) na Hanušovice. Dál je to stejné.

 

Trasa od Českých Budějovic

Jedete po silnici č. 34 na Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Humpolec, Havlíčkův Brod, kde se držte směru na Pardubice. Pořád silnice 34 přes Ždírec nad Doubravou, Hlinsko, Poličku až do Svitav, odkud budete pokračovat po silnici č. 35 směr Olomouc a pojedete přes Moravskou Třebovou a Mohelnici. Tam uhýbáte doleva ve směru na Šumperk a jedete přes Zábřeh, za ním uhnete doleva a po 200m na křižovatce tvaru "T" hned zase doprava na Rovensko, pak přes Postřelmůvek a Vyšehoří, za ním doleva na hlavní silnici č. 11 směr Hradec Králové a po pár kilometrech v obci Olšany doprava na Hanušovice po silnici č. 369. Z Hanušovic se dáte na Králíky, ale hned za obcí uhnete doprava na Staré Město. Tam ale nedojedete, protože po asi šesti kilometrech uhnete doleva na Hynčice pod Sušinou. V Hynčicích se kurz koná v penzionu Spartak, který najdete asi 100m za žlutým kostelem na levé straně silnice.

Ještě jedna varianta: Ze Svitav po silnici č. 43 na Lanškroun, Horní Heřmanice, Štíty a v Obci Bukovice doprava na hlavní silnici č.11 tentokrát směr Ostrava (Šumperk) a po pár kilometrech v obci Olšany pro změnu doleva (přijedeš z druhé strany) na Hanušovice. Dál je to stejné.

 

Trasa od Ostravy

Po silnici č. 11 směr Opava přes Bruntál, Rýmařov, Sobotín až do Rapotína. Tam uhnete doprava po silnici 446 a přes Kopřivnou přijedete do Hanušovic. Z Hanušovic se dáte na Králíky, ale hned za obcí uhnete doprava na Staré Město. Tam ale nedojedete, protože po asi šesti kilometrech uhnete doleva na Hynčice pod Sušinou. V Hynčicích se kurz koná v penzionu Spartak, který najdete asi 100m za žlutým kostelem na levé straně silnice.

 

Vlak

Hledejte spojení do stanice Chrastice Staré město, odkud Vás odvezeme autem na místo kurzu, jestli se s námi předem domluvíte emailem nebo telefonicky.

 

Trasa od Prahy

- 2 přestupy (Zábřeh na Moravě, Hanušovice)

Trasa od Brna

- 1 přestup (Hanušovice)

Tras od Plzně

- 3 přestupy (Praha, Zábřeh na Moravě, Hanušovice)

 

Trasa od Českých Budějovic - raději doporučujeme domluvit se pomocí mailing listu algokurzy@hitbox.cz na spolujízdě autem

- 3 přestupy (Praha, Zábřeh na Moravě, Hanušovice)

Trasa od Ostravy

- 1 přestup (Hanušovice)